2024. április 24., szerda

Szeged 2011-Grosics Akadémia – Budafoki MTE 0-2

A Budafokot fogadta vasárnap a Szeged 2011-Grosics Akadámia az NB II. Merkantil Bank 24. fordulójában. Mindkét csapat számára fontos volt a három pont megszerzése, hiszen a kieső zóna elől menekül a hazai és a vendég együttes is.

A 83. percben megszerezte a vezetést a Budafok. Vég indult meg a szélen, majd a középen üresen robogó Pölöskeinek passzolt, aki Aleksicet elfektetve a kapuba helyezte a labdát.

A 90. percben viszont megszerezte második találatát is a Budafok. Csizmadia szabadrúgását Kovács fejelte Feketének, aki a kapuba bólintotta a labdát. Szeged 2011-Grosics Akadémia – Budafoki MTE 0-2.

A Szeged 2011-Grosics Akadémia 24 fordulót követően a 18. helyen áll a tabellán. A Szeged-Grosics vasárnap a Budaörs ellen lép pályára. A csapat következő hazai mérkőzését március 25-én, vasárnap a Nyíregyháza ellen játssza.