2024. április 24., szerda

Diffúzor, szervó és kerékcsere

Ezek a fogalmak ismeretlenek voltak az I. Békés Megyei Média Gokart Kupán, a jó hangulat viszont nem.

A gyulai gokart pálya adott otthont az elmúlt hétvégén az I. Békés Megyei Média Gokart Kupának, melyre Békés megye összes sajtóorgánuma meghívást kapott. A Gyula Televízió által életre keltett, hagyományteremtő szándékkal megrendezett eseményen minden médium öt fővel nevezhetett. A csapatok időmérő körök megtétele után, kieséses kuparendszerben küzdöttek meg a vándorkupáért. Az egyéni versenyt a Csaba Rádió versenyzője, Egeresi Nándor nyerte. A bajnok elárulta, hogy a legfontosabb az egészséges vakmerőség, azaz hamar fel kell ismerni a lehetőséget az előzésre.

Csapat összetettben hatodik helyen végzett a Gyulai Hírlap, ötödik lett a hir6.hu, negyedik helyen szerkesztőségünk zárt. A dobogó legalsó fokára a Békés Megyei Hírlap szerkesztősége állhatott, ezüst érmes lett a Csaba Tv. Az I. Békés Megyei Média Gokart Kupa vándorserlege a 2011-es esztendőben a Csaba Rádió vitrinjében lesz látható.

Még több információ videónkban, további képek pedig a Galéria rovatunkban található.