2024. április 16., kedd
FONTOS

Fővédnöki különdíj Gyulának

 

Újabb elismerést vehetett át városunk vezetése a virágos Magyarországért környezetszépítő verseny jóvoltából, hiszen több rangos elismerés után ebben az évben fővédnöki különdíjat kapott Gyula.

Ezt a napokban vehette át Galbács Mihály alpolgármester Százhalombattán. A díj azért is fontos városunk számára, mert ezzel Gyula imázsa tovább növekszik, és több idelátogató turista csodálhatja meg a fürdőváros virágosítását, fogalmazott az alpolgármester. Bányai György osztályvezető elmondta, a szigorú ítészek számos szempont alapján döntöttek úgy, az idén is kiérdemelte Gyula városa a virágos mozgalom elismerését.

Részletek a videóban.

Nézze meg ezt is:

Ezeket a terveket valósítaná meg a következő öt évben Görgényi Ernő

    A megújult Százéves cukrászda udvarán, pénteken délután öt órakor kezdődött az a programismertető …