2022. január 23., vasárnap
FONTOS

Fővédnöki különdíj Gyulának

 

Újabb elismerést vehetett át városunk vezetése a virágos Magyarországért környezetszépítő verseny jóvoltából, hiszen több rangos elismerés után ebben az évben fővédnöki különdíjat kapott Gyula.

Ezt a napokban vehette át Galbács Mihály alpolgármester Százhalombattán. A díj azért is fontos városunk számára, mert ezzel Gyula imázsa tovább növekszik, és több idelátogató turista csodálhatja meg a fürdőváros virágosítását, fogalmazott az alpolgármester. Bányai György osztályvezető elmondta, a szigorú ítészek számos szempont alapján döntöttek úgy, az idén is kiérdemelte Gyula városa a virágos mozgalom elismerését.

Részletek a videóban.

Nézze meg ezt is:

Az Erkel család életéről tartanak előadást az Almásy kastélyban

  Érdekes előadást hallhatnak az érdeklődők az Erkel családról a magyar kultúra napján, szombaton az …