2023. február 6., hétfő
FONTOS

Gyula ismét az élvonalban (VIDEO)

A megmérettetés első körében még júliusban, egy előzsűri tett látogatást városunkban és megszemlélték Gyula fásított, virágosított területeit. A három megyét érintő régióból városunk lett az a település, mely az ítészek szerint a főzsűri figyelmét is kiérdemelte, melynek tagjai kedden tettek látogatást a fürdővárosban. A négyfős delegáció megtekintette a virágágyakat, lakótelepeket, játszótereket és a helyi egyéb védett természeti értékeket.

Gyula egyébként minden évben elhoz valamilyen díjat, az eddigi legjobb eredményt 2007-ben sikerült elérni, az ünnepélyes eredményhirdetés idén is októberben lesz.

Nézze meg ezt is:

Sikeres portfóliókat készíthetnek a göndöcsös diákok

  A videóban az egészségügyi szakmacsoport gyakorlati óráján vesznek részt a diákok a Göndöcs Benedek …