2024. április 25., csütörtök

Nyert a Szeged, Termál zakó Bölcskén

Az első találatra a legnagyobb esélye Germán Tamásnak volt, többször került jól helyzetbe, ám a 35. percben még a Zabari ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt 11-est sem tudta gólra váltani. A második játékrészben sem változott jelentősen a játék képe, bár időnként úgy tűnt, a Szegedet megviselte, hogy a sok lehetőség ellenére nem sikerült megszerezni a vezetést. A jeget a 72. percben Tóth Gábor törte meg, majd 7 perccel később Oláh Lóránt biztosította be a győzelmet, így a vége 2-0 lett, a csapat zárkózik az élbolyra.

A Termál a múlt heti, hazai döntetlen után Bölcskén próbált javítani, ám ez finoman szólva nem sikerült. A gyulai együttes már a szünetben 2 gólos hátrányba került, erre a második játékrészben a Tolna megyeiek még rátettek egy – pontosabban két – lapáttal, így a vége 4-0 lett, az eddig mutatott, tavaszi forma alapján a reális cél a biztos bennmaradás kiharcolása lehet.