2024. április 19., péntek

Szeged-Grosics – Balmazújváros 2-1 (VIDEO)

Nyolc veretlenül megvívott találkozóval érkezett Gyulára a Balmazújváros. A Klausz László vezette Szeged 2011-Grosics Akadémia egy hazai győzelem esetén megszakíthatta három mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát.

Heves esőzéssel vette kezdetét a 90 perces viadal a Grosics Akadémia Sporttelepén. A zord időjárás a hazaiakat nem zavarta meg, hiszen az első percben megszerezték a vezetést. Andorka szöktette Szabót, aki magabiztosan lőtt a kapuba.

A 44. percben váratlanul egyenlített a Balmazújváros. Bokros a jobb szélről lőtt a kapu elé, majd a középen robogó Kovács ért a labdába.

Az 56. percben megszerezte a vezetést a Szeged. Andorka az üresen hagyott Oláhnak passzolt, kinek ívelése Germán fejét találta meg.

A hármas sípszóig már nem változott az eredmény. Szeged 2011-Grosics Akadémia – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-1.

A Szeged-Grosics a hétvégén a feljutásra aspiráló Zalaegerszeg otthonába látogat, a következő hazai mérkőzést május 21-én, a Sopron ellen rendezik.