2024. április 25., csütörtök

Nyert a Termál és a Szeged-Grosics

Kép forrása: szeged2011.hu

Mindkét együttes nagy győzelmet aratott a hétvégén.

Szombaton az NB III nyitó fordulójában a Termál Komlón lépett pályára, és bár a találkozó előtt Őze Tibor vezetőedző türelmet kért a közönségtől, csapata Styecz Milán révén már a 9. percben megszerezte a vezetést, melyet növelhettek is volna. A 3 pontot végül a Balogh Milán buktatásáért megítélt büntetőt értékesítő Kormos László találata tette biztossá, így a vége 2-0 lett.

Kiütötte vasárnapi ellenfelét az NB II második fordulójában a Szeged 2011-Grosics Akadémia, mely már ötödik percben büntetőhöz jutott, egyben emberelőnybe is került a Balmazújvároson játszó Cigánd ellen. A 11-est Germán Tamás értékesítette, a szünetig pedig még sorrendben Coroian, Zabari, Király, majd újra Zabari is eredményes volt. A második játékrészben két fiatal, Pászka Lóránd és Balogh Gusztáv iratkozott fel a gólszerzők közé, így a vége 7-0 lett, ezzel Klausz László együttese vezeti az NB II-es bajnokságot.