2022. szeptember 27., kedd
FONTOS

49 pedagógust díjaztak a gyulai Vigadóban

A Gyulai Tankerületi Központ és Gyula Város Önkormányzata pedagógusnap alkalmából – a korábbi évek hagyományait erősítve – 2022. június 7. napján a gyulai Vigadóban Pedagógusnapi ünnepségen köszöntötte a pedagógusokat. E jeles eseményen több mint 200 pedagógus vett részt, ahol 49 rangos díj, elismerés átadására kerül sor.

Gyula városában működő köznevelési intézmények pedagógusai, a huzamosabb ideig tartó kimagasló pedagógiai munkáért Polgármesteri dicséretben részesültek:

1. Altorjayné Köves Erika – Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola Pánczél Imre Tagintézménye
2. Cséffán Szilvia – Nicolae Bălcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
3. Csóka Piroska – Gyula Város Egyesített Óvodája
4. Csontosné László Anikó – Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
5. Dávid Szilvia – Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
6. Dávidné Marsi Gyöngyi – Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium
7. Dr. Tihanyiné Széles Ágnes – Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye
8. Fábián Istvánné – Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye
9. Fenyvesi Tibor – Göndöcs Benedek Katolikus Technikum
10. Ferencziné Fodor Marianna – Gyulai Szakképzési Centrum Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
11. Hodozsó Norbert – Gyulai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
12. Horváthné Hambarás Edit – Békés Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Gyulai Tagintézménye
13. Kiss András – Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
14. Öcsödi László – Göndöcs Benedek Katolikus Technikum
15. Pappné Bálint Éva – Románvárosi Óvoda
16. Petrovszki Eszter – Gyula Város Egyesített Óvodája
17. Simon Mária – Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
18. Stavaru Livia Simona – Nicolae Bălcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
19. Szilágyi Olivérné – Gyula Város Egyesített Óvodája
20. Vincze Zoltán Tiborné – Gyulai Implom József Általános Iskola

A Gyulai Tankerületi Központ fenntartásában működő nevelési-oktatási intézmények pedagógusai, a huzamosabb ideig tartó “Kiváló pedagógiai munkáért” tankerületi elismerést vehettek át:

1. Becsey Gábor – Kétegyházi Márki Sándor Általános Iskola
2. Bellon Tiborné Durst Ilona – Dr. Mester György Általános Iskola
3. Deákné Domonkos Julianna – Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
4. Farkas Lilla – Gyulai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
5. Farkas Zoltán Illésné – Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola
6. Földi Erika – Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7. Gulyás Csaba – Gyulai Implom József Általános Iskola
8. Kiszely Erika Krisztina – Kállai Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
9. Koósné Horváth Angéla Erzsébet – Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10. Lépné Kovács Erzsébet – Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11. Lipcsiné Timkó Sára – Szokolay Sándor Alapfokú Művészeti Iskola
12. Moháriné Buzás Erzsébet – Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
13. Pesti Györgyné – Okányi Általános Iskola
14. Rajki-Tóth László Szabolcs – Sarkadi Általános Iskola
15. Takács Zoltán Zsigmondné – Geszti Arany János Általános Iskola
16. Tamásné Pántya Hajnalka Andrea – Dr. Illyés Sándor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Magyarbánhegyesi Tagintézménye
17. Tóth Mihályné – Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
18. Tóth Olivér – Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
19. Vassné Szivos Ilona – Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

A Gyulai Református Egyházközség, mint fenntartó gyülekezetnek a Fenntartói dicséretében részesült:

1. Kiss Tiborné – Magvető Református Általános Iskola és Óvoda Hosszú éveken át végzett munkájuk elismeréseként Pedagógus Szolgálati Emlékérem elismerést vehettek át:

1. Kiss Andrásné – Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye
2. Kovács Ilona Zsuzsanna – Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium
3. Szilágyi Olivérné – Gyula Város Egyesített Óvodája
4. Téglás Ferenc – Gyulai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Idén első alkalommal került sor Tankerületi igazgatói elismerő oklevelek átadásra. Az elismerést a Gyulai Tankerületi Központ azon kormánytisztviselői érdemelték ki, akik munkájukat huzamosabb ideig, magas színvonalon és eredményességgel végezték a közszolgálatában, a nevelési-oktatási intézmények érdekében. Az elismerésben részesült:

1. Beliczainé Kardos Mónika kormánytisztviselő
2. Dakáné Hild Éva kormánytisztviselő, főosztályvezető
3. Erdődi Ferenc Vilmos kormánytisztviselő
4. Fáskerti Attila kormánytisztviselő, osztályvezető
5. Kepenyes András Csaba kormánytisztviselő, irodavezető

Nézze meg ezt is:

A közúthálózat állapotáról és munkaerőpiaci helyzetről is szó volt a legutóbbi megyegyűlésen

  A legutóbbi megyegyűlésen bemutatkozott Vörös Ferenc, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság új megbízott vezetője. A …