Témák:
- A minőségi vendéglátás érdekében gépesít a jövőben a Gyulakonyha.
Olyan hidegen és melegen tartó boxokat szeretnének vásárolni, melyek 65-70 fokon tartják az ételeket addig, amíg kiszállítják azokat az adott helyszínre. Emellett egy energetikai beruházás is a tervek között szerepel, melyben napelemek kerülhetnek fel az épület tetejére.
- Összesen 2,5 kilométer hosszúságban újulnak meg utak Kétegyházán. Az idei tervek között szerepel még többek között a piactér teljes felújítása.
- Célszerű már az első bérszámfejtés előtt nyilatkozni az adóalap-kedvezményekről, hogy a munkáltatók már a januári fizetésben is figyelembe vegyék a kedvezményeket. A legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás az online nyilatkozat.
- A napokban megkezdődött Gyulán az utcai sorfák gallyazása. A munkálatok előreláthatóan tavasszal fejeződnek be.