Témák:
- Negyvenen részesültek vasárnap Gyulán, a Nádi Boldogasszony templomban a bérmálás szentségében. Az ünnepi Szentmisét Kiss-Rigó László püspök mutatta be.
- Fontos a gazdálkodók véleménye Ukrajna uniós tagságával kapcsolatban – hangzott el a hétfői, békéscsabai sajtótájékoztatón. Az esetleges bővítés alapjaiban változtatná meg a jelenlegi kereteket.
- Első alkalommal rendezték meg a szakkollégisták és doktoranduszok több tudományt, szakterületet érintő találkozóját a Gál Ferenc Egyetem békéscsabai campusán. Az esemény jó alkalmat teremtett arra, hogy a hallgatók publikálási lehetőséget kapjanak.
- A Ferencvárost fogadták szombaton a gyulai labdarúgók. A két klub öregfiúk csapata barátságos mérkőzésen mérte össze erejét.