2024. május 7., kedd

Zapletal nyerte a terepralit (VIDEO)

A negyedik helyen Hangodi Zoltán végzett, aki az egyszemélyes Klement Mosquitóval indult a versenyen. Mögötte nem sokkal elmaradva Lónyai Pál végzett, majd a vasárnap reggeli első szakaszon jobb hátsó defektet szerzett Szalay Balázs végül csak a hatodik helyen ért célba.

Varga Imre navigátora Szegedi Ferenc a szombati nap után adott interjújában elmondta, hogy a tereprally miben más, mint a többi autóssport.

A Varga-Szegedi kettős a 9. helyen végzett, a listavezetőtől 41 perc 48 másodperccel elmaradva.

A Terep-rallye Nyílt Országos Bajnokság következő fordulója július 12-én Domony térségében folytatódik.