2024. április 30., kedd

4-0-ra kapott ki a Termál Hódmezővásárhelyen

A Pesterzsébet ellni, 5 gólos vereség után most 4-0-ra kapott ki az utolsó előtti Hódmezővásárhelytől a Várfürdő -Gyulai Termál FC

A Csongrád megyeiek negyedóra alatt eldöntötték a mérkőzés sorsát, ekkor ugyanis már 2-0-ra vezettek az indiszponált fürdővárosiak ellen. Nem sokkal az első félidő fele után már három gól volt a hazaiak előnye, a vége pedig úgy lett 4-0, hogy a vásárhelyeik kiengedtek a végére az egyébként tartalékos összeállításban pályára lépő Termál ellen.

Szekeres Lajos együttese jelenleg a 13. helyen áll, a csapat a következő mérkőzését is idegenben, a 12. helyen álló Paks II. ellen játssza.