

Vasárnap délben kezdődött meg Eleken az új óvodaépület átadó ünnepsége.
A városban az elmúlt években folyamatosan nőtt a megszületett gyermekek száma, így egyre nagyobb igény volt nemcsak a férőhelyek bővítésére, hanem az infrastruktúra korszerűsítésére is. A képeken látható, Táncsics utcai telephelyen 4 csoportszobát alakítottak ki, a Kétegyházi úton 2 csoportszobát és a bölcsődét is érintette a fejlesztés.
Fontos fejlesztés valósult meg Eleken, mely az utóbbi évek legnagyobb volumenű projektje a településen – hangsúlyozta Kovács József országgyűlési képviselő.
Révész Máriusz az Aktív Magyarországért felelős államtitkárság államtitkára arról beszélt, hogy miközben a világ számos pontján nagy problémákkal küzdenek az emberek, Magyarország halad előre.
A következő napokban megérkeznek a bútorok is az új óvodaépületbe, a gyermekek decemberben veszik birtokba az intézményt.