2024. április 27., szombat

11 gólt lőtt a Gyula

Nem kegyelmezett a tabella utolsó helyezettjének a Várfürdő-Gyulai Termál FC – közölte az nb3.hu.

A fürdővárosi együttes már az első félidőben 4 gólos vezetésre tett szert. Ennek részeként Szabó Dávid klasszikus mesterhármast rúgott. A teljesen összezuhanó hazai együttes a második játékrészben további 7 gólt kapott, a termálos fiúk pedig szinte tetszés szerint érték el találataikat. Végül Szabó 5, Nagy Gergely és Bagó 2-2, Kanyó és Okos pedig egy-egy gólt ért el. Az NB III. Alföld csoportjában így a Gyula a harmadik helyen végzett, a dobogó legfelső fokára a Dunaharaszti játékosai állhattak, a második helyen a sokáig vezető Dabas fejezte be az idényt.

Útlezárás várható szombaton Gyula belvárosában

Futóverseny miatt útlezárásokra és forgalomterelésekre kell számítani 2024. április 27-én 10 óra és 14 óra …