2024. április 27., szombat

Egy pont az idegenbeli bajnokikon

A Szeged-Grosics és a Termál is a hajrában veszített pontokat a hétvégi, idegenbeli mérkőzéseken, melyet mindkét együttes egy kiesés ellen küzdő rivális ellen játszott.

Az NB II-es Szeged-Grosics a 26. percben jutott vezetéshez a Szolnok otthonában, Zádori Krisztián passzából Szabó Péter volt eredményes. A hajrában Oláh Gergő állíttatta ki magát feleslegesen, majd 5 perc múlva egyenlített a Szolnok, melynek a legvégén is volt esélye a gólszerzésre, de a vége 1-1 maradt. A vendégek a vasárnap este a Csákvár ellen, Gyulán zárják a szezont, melynek végén 8-10. helyen végezhetnek.

Balogh Milán szólógólja után a Termál is vezetéshez jutott a Bölcske otthonában, a szünet után azonban a Tolna megyeiek előbb egyenlítettek, majd a 86. percben fordítottak is, így 2-1-re nyertek. A gyulaiak az utolsó fordulóban, szintén vasárnap este 6 órától a Budapest Honvéd fiókcsapatát fogadják, ennek eredményétől függetlenül a 13-14. helyen zárnak majd.

Szintézis: B. Jász Jolán képeiből nyílt tárlat a Kohán képtárban

B. Jász Jolán Szintézis című kiállítását Bagyinszki Zoltán fotográfus nyitotta meg, aki a művész-tanárt …