2023. március 27., hétfő
FONTOS

Kikeleti Katicás Vigasság a cukorbeteg gyermekekért

Susánszky Zóra és Richárd tánca nyitotta a második alkalommal életre hívott jótékonysági estet, melyet a Diaboló Alapítvány szervezett. A Kikeleti Katicás Vigasság a cukorbeteg gyerekekről szólt. Kékegyi Bianka két és fél éves kora óta cukorbeteg és lisztérzékeny.

Közel 200 fiatalt kezelnek ilyen betegséggel Gyulán, az est folyamán befolyt összegből az alapítvány az ő helyzetükön szeretne javítani.

Az első jótékonysági rendezvény óta a Diaboló Alapítvány a felsőfokú tanulmányaikat kezdő vagy folytató cukorbeteg fiatalok tanulmányait segítette.

A jótékonysági esttel a Diaboló Alapítvány további célja, hogy széles körben informálják az embereket a betegségről, a diabéteszben szenvedők életében ugyanis különösen fontos a környezet elfogadása.

Nézze meg ezt is:

Apai érzelmekről szóló darabot mutatnak be a kamarában

Rendhagyó előadással folytatódik hétfőn a Gyulai Várszínház kamaratermi szezonja. A “PADON – apa születik” című …