2023. május 30., kedd
FONTOS

Megtartotta évi rendes és tisztújító közgyűlését a Gyulai Városbarátok Köre

Az eseményen többek között értékelték az elmúlt két évet, kiemelten foglalkoztak a régi 1-es iskola épületével és annak jövőjével.

Durkó Károly elnök hangsúlyozta, a szervezet a kezdetektől fogva azt képviselte, hogy a szecessziós épületet oktatási célokra hasznosítsa a város.

A tisztújító közgyűlésen megválasztották az új vezetőséget. Durkó Károly újra bizalmat kapott az elnöki munka folytatására. Elnökhelyettesnek továbbra is Szalai Györgyöt, titkárnak pedig Székely Árpádot választották.

Durkó Károly elmondta, bizakodással tekintenek a jövőbe. Az évek során egyre több fiatal is megjelent az egyesületben. Az elnök hangsúlyozta, továbbra is független, önálló civil szervezetként dolgoznak tovább, mindent megszavaznak, ami a városnak jó, de semmit nem támogatnak, ami azzal ellentétes.

Nézze meg ezt is:

Így rajtolt Gyulán a Háromváros Kerékpáros Fesztivál mezőnye

Békésről mintegy 90 fővel indult a mezőny, Gyulán 10 órakor rajtoltak a bringások, innen Békéscsaba, …