

Három új, elektromos ággyal bővült a napokban a Békés Vármegyei Központi Kórház békéscsabai tagintézményének gyermekosztálya.
Az adományt az Országos Jótékonysági Vadászat képviselőinek köszönheti a gyógyító intézmény. Fejes László a keddi sajtóeseményen elmondta, ez a negyedik alkalom, hogy adománnyal érkeznek Békéscsabára, idén 1,1 millió forinttal segítik az itteni betegek felépülését.
Kolozsi Anita, a gyermekosztály békéscsabai részlegvezetője elmondta, már hagyománnyá vált a vadásztársaság adománya, ami nagy jelentőséggel bír számukra.
Az eseményen elhangzott, aki a gyermekek gyógyulását támogatja, az a jövőbe fektet. a vadászok célja az, hogy ilyen módon is előre tekintsenek, és más szervezetek figyelmét is felhívják a társadalmi szerepvállalás fontosságára.